Chci fotografii fyzicky v rámu na zeď

Za prvé mne Váš zájem velmi těší a budu se snažit v rámci možností vyjít vstříc. Každopádně co je dobré vědět a znát předem.
Nejprve si vyberte snímek. Těch galerií mám několik, tak pro jednoduchost pošlete odkaz nebo pokud je to patrné, tak číslo snímku.
Ujasněte si jak velký ten obrázek by měl být a zda má být lesklý či matový. Osobně doporučuji matové provedení.
Ne všechny snímky byly pořízeny v takové kvalitě, aby z nich byly možné velké tisky. Je tedy třeba tuto věc vždy se mnou konzultovat.
Dovolím si trvat na tom, že dodávám jen hotové fotoobrazy vyrobené u profesionálů. Odmítám pokoutné tisky kdovíkde a kdoví na čem. Je to logické, nechci aby se moje práce prezentovala nekontrolovaným způsobem.

Obvykle dodávám fotky na tvrdé podložce kapa 5mm a v rámech Nielsen (černé, lesklé, matové provedení). V drtivém množství případů se produkují obrázky větší než formát 60x40cm spíše 70x50 apod.
Jen výroba tohoto obrázku vyjde na cca 2.000 CZK vč. DPH (bez jakéhokoliv mého zisku).
Moje fotografie se obvykle prodávájí od 3 - 5 tisíc CZK vč. DPH a obsahují autorovo malé logo. Náhled před výrobou posíoám klientovi emailem jako JPG.

 

Ostatní druh použití, zejména v elektronické formě je třeba komunikovat emailem s uvedením rozsahu a záměru použití. Školy a školky pro výukové účely tyto obrázky mohou dostat zdarma.
Jakékoliv využití, zejména komerční je pochopitelně smluvně ošetřeno a je zpoplatněno. Vznik fotografií ze živé přírody mne stojí nemalé finanční prostředky a obrovské množství času a přípravy. Reálné náklady na vznik jedné jediné fotografie jsou minimálně v řádech tisícikorun, někdy i o řád výš. Mějte prosím respekt ke vzniku díla. Pokud se i přesto zdá, že za fotky chci moc, tak si prosím objednejte snímky jinde.